KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948219
nr 1294 8219
Märta Bohm
(1910-2003), Sverige
Oljemålning, "Landskap Sörmland". Signerad. Olja på duk, 29x39 cm
Märta Bohm, svensk bildkonstnär född 1910, död 2003.
Utrop:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:09:40